Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
UK... Fala profiju!!!  bob_marley  (joint)
2
Balkoni Parme, 1 i 2, oba svojerucno postavljeni...  bob_marley ocito... jer je losije od profija...  (joint)
3
Onda Luxembourg, drugo rjesenje, za dimnjak... (joint)
4
Fale fotke za Svedsku...... wink1 (mig bob_marley
5
Mali Oglasi / Re: Trazim link za reportazu na HRT2
« Last post by Rapptor on August 18, 2017, 12:33:25 »
E onda buraz, idi vani, obuci kupace, pa trk na kupanje, a umrak zabaci na bjelu ribu, i stavi nesto na platnu. Link trazi zimus ..
6
Mali Oglasi / Re: Trazim link za reportazu na HRT2
« Last post by prenj on August 17, 2017, 23:19:06 »
na ovakav nacin ne pronalazi ovu reportazu koja mi treba
8
Mali Oglasi / Trazim link za reportazu na HRT2
« Last post by prenj on August 17, 2017, 06:43:14 »
Trazim link za reportazu na HRT2

Nedjelja, 30.07., 14:59 na HTV 2
Jedno je srce, jedna je Hrvatska - IV. Hrvatske svjetske igre, reportaza
9
Pomoc oko Routera / Re: Huawei hg 630 modem
« Last post by beckhamsv on August 14, 2017, 20:24:31 »
izgleda da je dodeljivanje statickih ip adresa za wifi uredjaje pravilo probleme na modemu..kao i vremensko ogranicenje ip adresa!

onda sam se prijavio kao admin i nasao opciju da iskljucim vremensko ogranicenje, promenio pass na wifi i spajao jedan po jedan..i svako je dobijao redom ip adrese. 192.168.1.2/3/4/5....10

takodje mi je jedan covek iz telekoma iz tehnicke podrse rekao da u opciji WAN pod konekcijom 8_35 da pod opcijom connection tigger da sstavim alwaysON

tako da od sinoc to ide kako treba..videcemo do kada

10
Pomoc oko Routera / Re: Huawei hg 630 modem
« Last post by nulloid on August 14, 2017, 19:25:07 »
ne pravi wifi problem, wifi s ethernetom nema veze wifi i eth su u bridgu kao switch, ako iskljucis wifi a pc proradi na ethernet, to je problem s opsegom adresa, djaba sto si postavio staticku mozda opali adresa na adresu, probaj dodati uredzaje staticki npr od 2 do 10 staticki a u dhcp podesi da dodjeluje od .20 pa do .250 i vidi dhcp lease time da podesis na maximum koliko dozvoljava npr 8600. ili uzmi neki drugi router i prikopcaj ga a taj stavi u bridge ili ga povezi na drugi i neka ti on raspodjeljuje adrese i nek radi NAT.

a pokusaj i s nekim firmwareom da ga fleshah mozda je problem s firmwareom.
Pages: [1] 2 3 ... 10