Author Topic: Neka iptv apps za philips smart tv  (Read 4246 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline osman1

• Full Member
  • *
Neka iptv apps za philips smart tv
« on: October 04, 2014, 12:04:52 »
Da li neko od kolega ima philipsov smart tv i gleda
Preko njega ove iptv liste,kao sa nstreamLmod...ili pak
sa drugi apps...jel je moguce izvesti to sa philips smart
NECE SE STANJE PROMENITI NA ZEMLJI,DOK COVEK NE PROMENI SAMOG SEBE

Offline Hans001

• Full Member
  • *
Re: Neka iptv apps za philips smart tv
« Reply #1 on: December 11, 2014, 21:41:24 »
Pozzz
Mene zanima ista stvar kao kolegu i usput neki savjet o ovom modelu Philipsa
Code: [Select]
http://genelec.ba/philips-led-tv-full-hd-3d-smart-wi-fi-40-40pfs640912-2x3d-naoare-p2#.VIn1LNKG8iBPlus ?
Minus ?
i jeli ok za ove pare.
Hvala
Za leprsav hod i sjaj u ocima
koristite kozmetiku "Heineken"

Offline bosanceros

• Full Member
  • *
    • Email
« Reply #2 on: December 11, 2014, 21:56:14 »
Iskreno ja sam kupio Phlips prije 2 godina i platio sam ga 3290.- svajcarskih franaka. Pokajao sam se nakon 2 sedmice i reko sam nikad vise philips. Sve je to cesko a i spori su prema samsungu. Kupi samsung i budi miran jer samsung je dosta bolji sto se tice podrzavanja aplikacija kao sto i trazimo itd. Philips je kvalitetniji nema sta ali nebih ga nikad uzeo vise evo sad ga mali koristi za ps4 da igra na njemu. Samsung ES7080 sam kupio za pola para kao philips i mocan je. Kamera, prepoznavanje preko glasa i sta znam svasta nesto i jos danas sam slucajno naletio na evolution kit koji kosta 290 eura ja ga dobio novog za 39.-

Kako hoces al phllips nikad nece imati smart tv kao samsung jer to je po pravilu net tv od philipsa samo sto i oni koriste rijec smart.

Offline nodi

• Full Member
  • *
    • Email
« Reply #3 on: December 11, 2014, 23:10:31 »
Da li neko od kolega ima philipsov smart tv i gleda
Preko njega ove iptv liste,kao sa nstreamLmod...ili pak
sa drugi apps...jel je moguce izvesti to sa philips smart
Ja pokusavao ali ne ide na njemu. On nije android.

Offline PRISCHY

• OWNER
  • *
    • dream-sat
    • Email
« Reply #4 on: December 11, 2014, 23:39:33 »
Iskreno ja sam kupio Phlips prije 2 godina i platio sam ga 3290.- svajcarskih franaka. Pokajao sam se nakon 2 sedmice i reko sam nikad vise philips. Sve je to cesko a i spori su prema samsungu. Kupi samsung i budi miran jer samsung je dosta bolji sto se tice podrzavanja aplikacija kao sto i trazimo itd. Philips je kvalitetniji nema sta ali nebih ga nikad uzeo vise evo sad ga mali koristi za ps4 da igra na njemu. Samsung ES7080 sam kupio za pola para kao philips i mocan je. Kamera, prepoznavanje preko glasa i sta znam svasta nesto i jos danas sam slucajno naletio na evolution kit koji kosta 290 eura ja ga dobio novog za 39.-

Kako hoces al phllips nikad nece imati smart tv kao samsung jer to je po pravilu net tv od philipsa samo sto i oni koriste rijec smart.

Kolega ovo bih se sve slozio sa tobom do ovog momenta a to znaci da je Philips izasao sa Androidom e to je vec druga prica. Androidu je samo nebo granica tako da se recimo na tom TV-u od istog tog Philipsa mogu uraditi cuda.
Pozzz

http://www.mediamarkt.nl/mcs/shop/philips-android-smart-tv.html

Rules can be found HERE

Offline boshkarin

• MODERATOR
  • *
« Reply #5 on: December 12, 2014, 00:16:34 »
ja imam samsunga serije 8000 (znaci top model) i imam philipsa serije 5509 i oba su 55 inca, ja kod tv-a prvenstveno gledam kvalitetu slike a sve ostalo me manje interesira ili me uopce ne interesira (za iptv imam dreama, i ostale smart funkcije uopce ne koristim), samsung koristi vise verzija VA panela a philips koristi IPS panele, VA paneli su puno bolji jer daju puno veci kontrast slici, jacu crnu boju, bolju dubinu itd itd....po meni je samsung korak ispred philipsa i ostalih......ovaj philips sta si ti stavio je serija 6409 sto je neka mid range serija ili ti srednja klasa, ne znam koliko ces biti zadovoljan sa slikom, ja sa svojim philipsom nisam zadovoljan...kosta 959 KM sto je nekih 500 eura ako se ne varam a to je 3.800 kuna a toliko bi kostao i u HR otprilike, ja bih radje isao na samsunga ili sony-a........sto se tice smart platforme nakon jako lose i spore philipsove smart platforme presli su nedavno na android platformu sto potpuno mjenja stvar, ali za sada ta android platforma je samo na top serijama 8 ili 9 a one kostaju masno....iduce godine ce vjerovatno android ici na sve serije...
evo tu imas nesto oko androida na philipsu:
http://hdtelevizija.com/2014/11/16/test-philips-android-tv-na-55pfs8209-televizoru/

Offline boshkarin

• MODERATOR
  • *
« Reply #6 on: January 05, 2015, 20:38:11 »

Svi Samsungovi televizori za 2015. godinu Ce biti opremljeni novom Tizen (cita se “tajzen”) Smart TV platformom. Kompanija time jasno pokazuje da ne zeli integrirati Android operativni sustav veC zeli krociti po vlastitom putu, bas kao i LG. Samsung najavljuje Playstation Now integraciju, bolju platformu za aplikacije i jos intuitivnije korisnicko sucelje.

Igre polako ali sigurno dolaze na Smart televizore, vidljivo je to veC nekoliko godina. Uz Android na Philipsovim televizorima igre su prerasle iz dosadnih dvodimenzionalnih u atraktivne trodimenzionalne, sto privlaci sve vise igraca u Smart TV gaming. Samsung se zeli istaknuti u ovom segmentu i za 2015. godinu donosi PlayStation Now podrsku, a koja omoguCuje igranje PlayStation 2 i PlayStation 3 igara bez igraCe konzole.

Igre Ce se morati kupovati, a za sada je poznato kako Ce dvije doCi predinstalirane: Just Dance Now i Bingo HOME: Race to Earth. Za sada nemamo informaciju koje Ce igre biti predinstalirane na nasem trzistu i koje Ce biti dostupne za kupovinu.

Slicno kao i LG s webOS operativnim sustavom, tako i Samsung navodi pojednostavljenu Smart TV platformu i integraciju malih kartica u donjem dijelu ekrana za laksi pristup razlicitim funkcijama. Samsung je slicnu traku s aplikacijama imao i prosle godine kako bi konkurirao LG-jevom webOS sustavu, no uz ogranicenu upotrebljivost.

Samsung navodi  kako Ce biti jos lakse slati slike i video s mobitela ili tableta na ekran televizora. Isto tako, novost je i Sports Live funkcija koja Ce prikazivati rezultate i statistike razlicitih sportskih dogadjanja – nije poznato hoCe li ova moguCnost biti dostupna na nasem trzistu.

Novi Tizen TV-i bi ujedno trebali biti centralizirano mjesto za Samsungove “Smart Home” planove, a kroz koje kompanija zeli zaokruziti svoje prisustvo u nasim domovima u godinama koje dolaze.

Won Jin Lee Samsunga izjavio je:

Building our Smart Platform around Tizen is a groundbreaking step towards a much more intelligent and integrated system. Tizen not only enriches the entertainment experience for our customers today, but unlocks great potential for the future in home entertainment.

Samo Samsongovi Smart televizori za 2015. Ce biti opremljeni Tizen operativnim sustavom, a jos uvijek nije jasno hoCe li on biti dostupan i putem Evolution kit nadogradnje za modele iz 2013. i 2014. godine.

Kako Ce Samsung konkurirati LG-jevom webOS-u 2.x, te Androidu koji bi se trebao naCi na Philipsovim, Sonyjevim i Sharpovim televizorima, doznati Cemo nakon prvih testova za nekoliko mjeseci.

Offline nelenele

• VIP
  • *
    • Email
« Reply #7 on: January 05, 2015, 21:10:28 »
Nebih uzimao philips zbog androida. Za 50 eura iamas android na svakom tv-eu. Imam samsung i to je za mene daleko najbolji tv.
Uspjeo sam pokrenuti i iptv na samsungu i radi super ali po mom misljenju za iptv je najbolje rjesenje direktno na dreamu ili vu+.
Setings lista sa buketom od iptv i furaj.

Smart tv sa cccam apps-om to bi bio vec izazov  :) :)

Offline boshkarin

• MODERATOR
  • *
« Reply #8 on: January 05, 2015, 21:20:15 »
evo Philips najavio na sve modele 2015 godine svojih tv-a staviti android.....
http://hdtelevizija.com/2015/01/05/android-u-svim-philipsovom-smart-televizorima-2015-godine/

Offline sandrije

• Newbie
  • *
« Reply #9 on: January 24, 2017, 14:10:43 »
pokusao sam aktivirati iptv player preko SIPTV za philips tv i ne prolazi
postoji li kakva druga mogucnost za aktivaciju ova aplikacije i ubacivanje m3u liste u njega

Online SATmax

• MODERATOR
  • *
  • www.crobay.eu
    • Sve za DreamBox 500s, 800HD SE sim 2.10, VU+ Solo & SkyBox F3 Full HD 1080p PVR
    • Email
« Reply #10 on: January 24, 2017, 15:03:13 »
OTT player, SSIPTV player i Fork Player

-------------------------------------------------------------------------------------------
~ DreamBox 500s A Class Clone - Gemini v4.70
~ DreamBox 500s A Class Original - SifTeam + MCS r77
~ Sogno 800HD v3 - OpenSource v6.1
~ Nexbox A95X TV Box Android player
~ Panasonic Viera Plasma PDP TV TX-P42CX3F
-------------------------------------------------------------------------------------------

Offline keka

• Newbie
  • *
    • Email
« Reply #11 on: January 24, 2017, 15:28:27 »
Ako je na  philips tv  android onda imas dosta playera za iptv
iptv sofronov
LazyIPTV
Smart iptv

Offline sandrije

• Newbie
  • *
« Reply #12 on: January 24, 2017, 15:32:32 »
znaci li to da ne treba aktivacija preko SIPTV?
i kako da mu ubacim listu na MAC adresu

Online SATmax

• MODERATOR
  • *
  • www.crobay.eu
    • Sve za DreamBox 500s, 800HD SE sim 2.10, VU+ Solo & SkyBox F3 Full HD 1080p PVR
    • Email
Neka iptv apps za philips smart tv
« Reply #13 on: January 24, 2017, 16:22:03 »
Ako je Android onda aplikacije, ako nije onda download player sa store i registracija na web stranici player-a sa ili bez MAC adress ( ovisno od player ).

Poslano sa moje drvene skatule golubom pismonsom. Tapatalk.

Offline Ruspi

• ADMINISTRATOR
  • *
  • KAFE BAR D13
« Reply #14 on: January 24, 2017, 23:35:03 »
tvoje odgovore kolega @satmax je jako tesko razumjeti ponekad i ja proctiam po 10x dok ne skontam sta si rekao  :)

ako imas sip tv ovdje ubacis svoju listu a mac adresa ti pise na tv kada pokrenes aplikaciju na tv.7 dana je test a onda se treba platiti-aktivirati oko 5.50€.evo ti linkovi i za listu i za placanje
ako je tv android sip iptv ( smart iptv ) skines sa play store 

http://siptv.eu/mylist/
http://siptv.eu/activation/
NE znam sta ce biti sa SKY DE! Ne saljite PM, ne zovite na MSN, Skype i sl. zbog toga! Hvala!
GIGABLUE X 1
VU+ DUO
CLOUD IBOX III
CLOUD IBOX II
WETEK PLAY MNIGMA
DM 800 HD JAPHAR SIM OPENATV 5.0
DM 800 HD JAPHAR SIM OPENATV 4.2
AZBOX ME OPENATV 5.1
AZBOX ELITE OPENATV 5.1
DREAMBOX 7020 GEMINI 4.70
SAMSUNG DSR 9500VIA CI

Offline sandrije

• Newbie
  • *
« Reply #15 on: January 25, 2017, 00:49:30 »
da to sam i pokusao sa SIP
no kako je to neki novi tv smart + android a nije prolazilo pa sam trazio ima li netko iskustvo
nasao sam mislim gresku
tv nije spojen na internet pa zbog toga pretpostavljam da nije prolazila lista
sama aplikacja je ne moze platiti jer je nepoznata MAC adresa pa pretpostavljam da taj philips tv vec ima aktivan plugin za iptv

Online SATmax

• MODERATOR
  • *
  • www.crobay.eu
    • Email
« Reply #16 on: January 25, 2017, 06:36:49 »
tvoje odgovore kolega @satmax je jako tesko razumjeti ponekad i ja proctiam po 10x dok ne skontam sta si rekao  :)

Evo pojasnjenje za "one koji pale kao golf II diesel" na -20C  LOL
- kolega @sandrije nije od "jucer" u ovim vodama i lako bi se trebao snaci u napisanom.
- kolega @keka je naveo Android aplikacije sa kojima se moze gledati IPTV na Android TV.
- moja malenkost je navela besplatne player-e ukoliko se radi o Smart TV. Registracija na web stranici i unos preko web stranice m3u lista jednostavna tj soji upustvo za unos. Neka su na engleskom a neka na ruskom pa ce kolega @Ruspi ( kao vrsni poznavalac istocnoeuropskih jezika :) ) pomoci oko prijevoda na balkanske.
- nema potrebe za placenom SIPTV aplikacijom ako bas nije nuzan EPG-om a koliko sam primjetio nije uvijek ni taj EPG tocan 100%. OTT Player i SSIPTV uredno rade na Smart TV ako su zadovoljeni preduvijeti ( dobra m3u lista, stalni pristup Internetu, kvaliteta Internet konekcije, LAN konekcija Internet - Smart TV, ... )

Posto smo utvrdili tj "iscijedili" od kolege @sandrije da se radi o Android TV na ovom linku moze se naci x IPTV player-a koji dobro rade a moj osobni favorit je Perfect Player koji podrzava i EPG.

Android player aplikacije za IPTV
https://play.google.com/store/search?q=iptv%20player&c=apps&hl=en

Perfect Player IPTV
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niklabs.pp&hl=en

Ako je nesto jos nejasno pitaj da ne citas 10x i umaras mozak. Trebat ce za Bingo :)

Offline Ruspi

• ADMINISTRATOR
  • *
  • KAFE BAR D13
« Reply #17 on: January 25, 2017, 16:35:33 »
nisam bio bas najprecizniji ovo se nije odnosilo samo na ovaj post i topic vec i na ostale tvoje odgovore u svim topic pa te molim da na svaki odgovoris ovako precizno i jasno  :)

u svakom slucaju hvala ti iz nedodjije sa trenutnom temp -15°

(joint)
NE znam sta ce biti sa SKY DE! Ne saljite PM, ne zovite na MSN, Skype i sl. zbog toga! Hvala!
GIGABLUE X 1
VU+ DUO
CLOUD IBOX III
CLOUD IBOX II
WETEK PLAY MNIGMA
AZBOX ME OPENATV 5.1
AZBOX ELITE OPENATV 5.1
SAMSUNG DSR 9500VIA CI

Online SATmax

• MODERATOR
  • *
  • www.crobay.eu
    • Email
« Reply #18 on: January 25, 2017, 20:05:20 »
Jedno davno sam poznavao lika koji je pisao i elaborirao u sitne detalje sa epic postovima. I nitko mu nije citao postove tj. odgovore jer su bili kontraproduktivni. Moji su kratki i sazeti pogotovo kolegama koji su duzi period u tematici i snalaze se dobro sa par info. A tu je i Google pa se nadje rijesenje ako je ispravan i konkretan upit.
A obzirom da kritiziras moj rad duzi period povlacim se od svih daljnjih ozbiljnih rasprava, ozbiljnih upita i konkretnih odgovora. Vec ce se naci netko tko ce pomoci na upitu a tko zeli moze me kontaktirati na PM ili na kontakte iz profila. Ukoliko budem imao vremena i znao odgovor rado cu pomoci. Toliko od moje malenkosti.

Offline sandrije

• Newbie
  • *
« Reply #19 on: January 26, 2017, 00:12:05 »
iskreno mi je zao sto je ova rasprava otisla u ovom smjeru zbog mog upita
mozda sam i ja bio malo nejasan
ako jesam nije namjerno
prvi mi je susret sa android tv a vlasnik ni sam ne zna kakav je to tv za njega laika je to smart   (hmm
cak nije ni znao da mu tv nije spojen na net a da to treba i kod aktivacije i koda unosa liste
svakako su svi vasi odgovori meni koristili i zahvaljujem vam na pomoci

i radu cu pomoci drugima u onome sto znam
a nesto malo znam   wink1 kako kaze kolega satmax

Offline Ruspi

• ADMINISTRATOR
  • *
  • KAFE BAR D13
« Reply #20 on: January 26, 2017, 01:36:28 »
haha ma pusti kolegu @satmax mi se tako salimo vec odavno  :) malo nekad ga nesto izbaci iz ravnoteze ali brzo se vrati u normalu  :) nije ovo nikakva rasprava nas dvojica to tako cesto radimo  :)
GIGABLUE X 1
VU+ DUO
CLOUD IBOX III
CLOUD IBOX II
WETEK PLAY MNIGMA
AZBOX ME OPENATV 5.1
AZBOX ELITE OPENATV 5.1
SAMSUNG DSR 9500VIA CI

Offline vanco